a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adicing elit ut ullamcorper. leo, eget euismod orci. Cum sociis natoque penati bus et magnis dis.Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Leo, eget euismod orci. Cum sociis natoque penati bus et magnis dis.Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.

KŘEST: Kniha „Siberia“ Martina Wágnera

 

Sibiř. Obrovské území, v němž žijí v extrémních podmínkách političtí vězni i vědci, kteří za své objevy získávají Nobelovy ceny.
Vydáním knihy „Siberia“ fotograf Martin Wágner rekapituluje nespočet výprav na Sibiř, 22 let práce a více než 40 tisíc fotografií.
Knihu vydává skupina dokumentárních fotografů 400 ASA jako druhý titul edice věnované současné dokumentární fotografii ve spolupráci s Nakladatelství Paseka.

Rádi bychom vás pozvali na křest, který se uskuteční 27. listopadu ve Skautský institut na Staroměstském náměstí 1/4. od 18:00. Součástí křtu bude mimo setkání s autorem Martinem Wágnerem také autorská prezentací krátkého filmu „Siberia“ který vznikal jako vedlejší projekt spolu se souborem fotografií.

Stěny budou pak patřit ochutnávce fotografií z připravované stejnojmené výstavy, kterou spolek 400 ASA otevře svou první výstavu v právě vznikající vlastní galerii na pražském Smíchově.
Knihu uvede kolega z 400 ASA Jan Dobrovský a kurátor a teoretik fotografie Josef Moucha.

Knihu bude možné na místě zakoupit a nechat podepsat autorem. Kniha je také v režimu předprodeje dostupná na eshopu 400 ASA.

 

Post a Comment

© 2020 400 ASA