Výstavy

Programem galerie je vždy kvalitní dokumentární fotografie. Mimo pravidelné výstavy členů 400 ASA představuje i věhlasné zahraniční a domácí fotografy. Dává ale prostor i mladým talentovaným tvůrcům.

Book Shop

Fyzickou fotografii na papíře nedokáže nahradit žádný displej. Přijďte si prolistovat našimi knihami nebo ukázkami autorských printů a rovnou si je odneste domů!

Akce

Chceme, aby byla galerie také veřejnou klubovnou. Multifunkčním prostorem pro pořádání přednášek, workshopů nebo projekcí. Máte projekt který byste rádi realizovali pod naší střechou? Ozvěte se nám!

Kavárna

400 ASA Gallery je také místo k setkávání. A to by se neobešlo bez kávy nebo skleničky vína. V přízemí je proto pro návštěvníky připravena malá kavárna s milou obsluhou.

O Galerii

 

Na začátku byla trafostanice z 20. let v dezolátním stavu a idea veřejné klubovny spolku 400 ASA. Idea komorní fotografické galerie a místa setkávání nejen členů, ale všech se vztahem k fotografii. Vzniklý prostor na rohu ulic Kováků a Na Zatlance na pražském Smíchově,  400 ASA Gallery je multifunkčním zázemím pro domácí, ale také světovou fotografickou tvorbu.

V šesti výstavních projektech ročně a v dalším doprovodném programu galerie naplňuje ambice spolku vzdělávat, popularizovat a podporovat fotografický žánr, který má u nás bohatou tradici. Mimo pravidlených výstav svých členů naleznete na programu také další věhlasná zahraniční a domácí jména a mladé talentované tvůrce.

V památkově chráněném objektu s prvky rondokubismu se mimo výstavní prostory nachází také malá kavárna s posezením. Zároveň si zde můžete prohlédnou a zakoupit všechny autorské printy a publikace 400 ASA a jejich členů které znáte z našeho eshopu.

Otevírací doba

Pondělí – Pátek
9:00 – 17:00

Sobota
10:00 – 15:00

 

© 2020 400 ASA